Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami istnieje możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Uprawnienie do odstąpienia może zostać zrealizowane poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu na adres:

ZIEL-BRUK Makarewicz Sp. z o.o.
Płoty, ul. Lubuska 28
66-016 Czerwieńsk


lub

sklep@skaladekoracyjna.pl

Zwrot towaru nienoszącego oznak użytkowania powinien nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia odstąpienia od umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru przed jego upływem.

  • Zwracany towar nie może być uszkodzony i używany
  • Zwracany towar  musi być zapakowany w oryginalne, kartonowe pudełka oraz zabezpieczone na czas wysyłki tak, aby nie uległ uszkodzeniu
  • Koszty zwrotu towaru ponosi kupujący
  • Przesyłki ze zwracanym towarem wysłane przez kupującego za pobraniem nie będą odbierane
  • Do zwracanego produktu należy dołączyć dowód zakupu
  • Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Przy odbiorze zwracanego towaru dokonywana jest ocena stanu i ewentualnych braków w jego ilości i wartości. Protokół odbioru jest podstawą do sporządzenia korekty dokumentu zakupu i rozliczenia zwrotu płatności.
  • Po zatwierdzeniu zwrotu (towar musi znajdować się w idealnym stanie) należność zostanie przekazana na konto w ciągu kilku dni. Zaksięgowanie wpłat na kartę kredytową uzależnione jest od banku klienta. Po zaakceptowaniu zwrotu, zwrot pieniędzy nastąpi w tej samej formie płatności, w jakiej dokonano zakupu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl